دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

از لاک خود بیرون بیایید

ترس از فروش برای خود ( از لاک خود بیرون بیایید )

اگر شما در حال مطالعه این نوشته هستید فروشنده‌ای هستید که به فکر پیشرفت خود است و در حال برنامه‌ریزی برای فروش خود هستید. متأسفانه اکثر فروشندگان به دنبال یافتن راهی برای فروش خود نیستند، ترجیح می‌دهند کارهای راحت‌تر انجام بدهند و حقوق خود را هر ماه دریافت کنند.

اگر در شرکتی مشغول به کار فروشندگی هستید و فقط حقوق دریافت می‌کنید ادامه این کار به نفع شما نیست. به این دلیل همیشه به آخر ماه و حقوقی که قرار است دریافت کنید فکر می‌کنید و هیچ اقدامی برای پیشرفت خود انجام نمی‌دهید. در دام حقوق آخر ماه نیفتید و از هر فرصتی برای پیشرفت خود استفاده کنید. شما باید راه دشوار را انتخاب کنید و دست به کار شوید.

 

۱ . در ازای فروش بیشتر درخواست پورسانت کنید: این عمل باعث می‌شود تلاش خود را افزایش داده و برای فروش بیشتر اقدام کنید.

۲ . مشتری‌های خودتان را پیدا کنید: بعد از اتمام کار زمانی که از شرکت خارج می‌شوید می‌توانید به دنبال مشتری برای خود بروید و بعد از پیدا کردن مشتری کالا را از شرکت خود بخرید و با کشیدن سودی برای خود آن را به فروش برسانید.

۳ . کتاب بخوانید: برای بهتر شدن خودتان در فروشندگی کتاب‌های فروش را مطالعه کنید و اگر می‌توانید به کلاس‌های آموزشی که عالی هستند بروید.

۴ . از لاک خود بیرون بیایید: به دنبال مشتری‌های بیشتر از خانه و محل کار خود بیرون بزنید و به دنبال مشتری بروید یا تماس‌های بیشتری را برقرار کنید.

۵ . تجربه خود را افزایش دهید: با هر تلاش شما برای برقراری ارتباط، چه موفق به فروش شوید و یا نشوید به تجربه شما افزوده شده است.

۶ . فکر کنید: با خود درباره هر فروش موفقی که انجام داده‌اید و یا موفق به انجام آن نشده‌اید فکر کنید که چه امری باعث این موفقیت یا شکست بوده است.

 

انتخاب با شماست که به حقوق آخر ماه خود بچسبید، یا بیرون بروید، بزرگ شوید، تجربه کسب کنید، خلاق شوید و خوشبختی را برای خود به ارمغان بیاورید.