• شرکت ها
  • حفظ و نگهداری از دفتر کارتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حفظ و نگهداری از دفتر کارتان

چند نکته در مورد حفظ و نگهداری از دفتر کارتان

یک محیط کثیف، آشفته و به ‌هم‌ ریخته بر کسب‌وکار شما تأثیر منفی می‌گذارد و بر مشتریان شما هم که آیا با شما کار کنند یا نه تأثیر منفی دارد.

هیچ‌کس دوست ندارد در دفتر کثیف و نامرتب کار کند.

یک دفتر شیک و تمیز روی کارایی شما تأثیر زیادی داری و اعتماد به‌ نفس شما را افزایش می‌دهد و تصویر فوق العاده ای از شما در برابر مشتریان به نمایش می گذارد. یک محل کار سازمان یافته یک تصویر حرفه ای تر را ارایه می دهد که شما فوق العاده کارآمد هستید و توجه زیادی به جزییات دارید.

در مقابل یک دفتر نامرتب و سازماندهی نشده، تصویر حرفه ای شما را خدشه دار می کند. یک میز نامرتب، سطل زباله پر از کاغذ یا آب، قفسه های شلوغ و نامرتب این پیام را به مشتریان ارسال می کند که شما کار خود را بلد نیستید و حرفه ای نیستید و اینکه اگر شما نمی توانید میز خود را تمیز نگه دارید، چگونه می توانید کسب وکار خود را اجرا کنید.

یک محیط نامرتب مانع از توانایی شما برای تمرکز بهتر می شود و باعث حواس پرتی شما می شود.

تمیز کردن دفتر کاری در روحیه شما تاثیر دارد و باعث راحتی و سبکی شما می شود.

دفتر کثیف نه تنها بر سلامتی روان شما تاثیر دارد بلکه بر سلامتی جسمی شما هم تاثیر دارد. آسم، آلرژی و دیگر مسایل تنفسی می تواند ناشی از گرد و غبار در دفتر شما باشد. ظروف کثیف باعث جمع شدن سوسک و حشرات می شود پس شما باید محل کار خود را همیشه تمیز نگه دارید.

اکنون که به داشتن یک دفتر تمیز و سازمان یافته پی بردید مهم است که کمی از وقت خود را بر تمیز نگه داشتن دفتر کاری خود بگذارید.

https://foroshebartar.com/به-یاد-ماندنی-باشید/