مزیت جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزیت جذاب

هر زمان صحبت از مردم می شود جذب و مجذوب ویژگی های مختلف آن ها می شویم

 

مشاغل خاص، ویژگی و جذابیت های خاص به خود اختصاص می دهند و افراد را به خود جذب می کند که باعث  ایجاد کسب و کار و ایجاد مشاغل می شوند.

پیدا کردن مزاج خود یکی از راه‌های افزایش ارزش منحصر به فرد بودن در تجارت است. می ‌تواند چیزی باشد که شما را از دیگران جدا می‌کند.

وقتی روی بیان مزایای متمایز خود تمرکز می کنید، می توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. شما توجه آن‌ها را به خود جلب خواهید کرد که با ارزش افزوده، باعث ایجاد اعتماد و وفاداری مشتری می شود.

 

 ۵ مورد برای کشف و استفاده از مزایای متمایز شما وجود دارد

 

 به عنوان یک شرکت چگونه خود را می شناسید

شما باید داستان خود را بشناسید و درک کنید که چگونه قطعات و قسمتهای داستان بی نظیر شما  شرکت شما را متفاوت می‌کند. این ممکن است چیزی باشد که شما باید مدتی روی آن کار کنید. به تاریخ خود سر بزنید نقاط عطف کلیدی رویدادهایی را پیدا کنید که شما را شکل داده و تغییر داده است. به ارزشها و اعتقاداتی که شرکت شما در آن ساخته شده است یا در حال حاضر ساخته می شود نگاه کنید، ماموریت شما چیست و چگونه از پس آن عبور کرده اید.

 

مشتری های خود را بشناسید

به یاد داشته باشید پاسخ شما نمی تواند هر کسی باشد روی نوع مشتری مورد نظر خود متمرکز شوید. در دنیای ایده آل این جایی است که ساختن شخصیت خریدار شما و درک واقعی افرادی که در آن هدف قرار می گیرند به شما کمک می کند تا روی افرادی که می خواهید جذب کنید تمرکز کنید.

 

بدانید که چگونه می توانید داستان خود را مانند یک نور مناسب تابان کنید

داستان پردازی یک هنر است که روایت داستان شما گفته شود. دسته اساسی این است که برندینگ چیست. ما در مورد مارک ها می شنویم آنها را می بینیم و به یک برند فکر می‌کنیم، زیرا به یک داستان وصل شده است. ساخت داستان خود برای صحبت با مشتری ایده آل و هدف قرار دادن شخصیت مورد نظر، مزیت شما را نسبت به دیگران در بازار شما به وجود می‌آورد و شما را از هم جدا می کند.

 

بدانید که چگونه داستان خود را بگویید

داستان خود را بگوید و آن را با نام تجاری، بازاریابی و افرادی که به عنوان یک شرکت در ارتباط هستید مرتبط کند. برنامه ریزی کنید که چگونه می‌خواهید داستان خود را بیان کنید و از چه طریقی آن را به گوش مردم برسانید که از ابزارهای بازاریابی موثرتر خواهند بود. تصمیم‌گیری در مورد راههای سنتی رسانه ها در مقابل استراتژی های جدید آنلاین بخشی از برنامه شما خواهد بود و در نحوه گفتن داستان خود تاثیر می گذارد .

 

بدانید که چگونه داستان خود را زندگی کنید

معتبر باشید. از آنچه می گویید همان باشید با اقدامات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. از مدیرعامل شرکت گرفته تا پذیرنده یا خدمات نظافت زندگی کردن داستان شما برای افرادی که روزانه با آنها در ارتباط هستید اعتبار شما را افزایش می‌دهد و شما را مجذوب خواهد کرد.

 

 

هنگامی که شما می توانید این راه عملی کنید نه تنها پیام واضحی خواهید داشت بلکه یک ماموریت واضح دارید که می توانید نیازهای مشتریان خود را برآورده کنید و راهنمایی های شغلی بهتری داشته باشید زیرا آنچه را که شما به دنبال آن هستید ارائه می دهید . هیچ پنهان نیست وقتی که بتواند داستان خود را بگویید، می توانید  تجارت خود را به بازار عرضه کنید و آنچه را که وعده داده اید تولید کنید.

بگو زندگی کن. وقتی می توانید این کار را به خوبی انجام دهید در راه مسیری هستید که یک مزیت جذاب نسبت به دیگران در صنعت خود داشته باشید.